SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Serveringsspade 13925141
nr 1392 5141
Serveringsspade
Sent 1800-tal. Längd: 27 cm, nysilver
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:58:43
200 kr
300 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.